Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
Mon 27 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
Tue 5 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
Tue 12 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
Tue 19 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
Tue 26 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G11
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Dalen
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 24 May
kl 17:00 - 18:30
Trening G8
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er B  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline