Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 2 Aug
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 2 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 3 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 4 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 5 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 9 Aug
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 10 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 11 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 16 Aug
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Dalen
Aursmoen Sletta 7er A
Tue 17 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 23 Aug
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 24 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 26 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 30 Aug
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er A
Tue 31 Aug
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 6 Sep
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 13 Sep
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 20 Sep
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 21 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 27 Sep
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 4
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 28 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 28 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 14 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 7 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød 5er
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Rød
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 24 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 24 May
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 18:30
G8 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 17 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 17 May
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 18:30 - 20:00
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 17:00 - 18:30
G8 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:30 - 20:00
J11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 17:00 - 18:30
G11 trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 18:30 - 20:00
G10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 17:00 - 18:30
J10 Trening
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Sun 9 May
kl 12:00 - 13:00
G10 treningskamp
Aursmoen Sletta 7er A  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline