Aursmoen kunstgress 9er B

Aursmoen kunstgress 9er B

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 23 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 23 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Tue 28 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 30 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 30 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 7 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 14 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 21 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Thu 28 Oct
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
Trening G16
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 5 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 3 Aug
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 2 Aug
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 29 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 27 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 26 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 22 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 20 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 19 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 15 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 13 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 12 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 8 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 5 Jul
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 1 Jul
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 31 May
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 27 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 24 May
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 17 May
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 20:00 - 21:30
G19 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:30 - 20:00
AFSK Kvinner Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 10 May
kl 18:30 - 20:00
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Sun 2 May
kl 12:00 - 13:30
Treningskamp G10
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Sun 4 Apr
kl 17:00 - 18:30
J12/13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 20:00 - 21:30
G16 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
J12/13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 18:30 - 20:00
G16 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 17:00 - 18:30
J12/13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Sun 28 Mar
kl 17:00 - 18:30
J12/13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 20:00 - 21:30
G16 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
J12/13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 18:30 - 20:00
G13 Trening
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 20:00 - 21:30
Blaker
Aursmoen kunstgress 9er B  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline