Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 4 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Mon 9 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Strømmen 2
Aursmoen kunstgress
Wed 11 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Hauerseter
Aursmoen kunstgress
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Wed 18 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland
Aursmoen kunstgress
Fri 20 Aug
kl 19:30 - 21:04
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
Wed 25 Aug
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
Aursmoen kunstgress
Wed 1 Sep
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Wed 1 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Thu 2 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
Aursmoen kunstgress
Wed 8 Sep
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Wed 8 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen kunstgress
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Gjerdrum +
Aursmoen kunstgress
Wed 15 Sep
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Thu 16 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
Aursmoen kunstgress
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Enebakk
Aursmoen kunstgress
Wed 22 Sep
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Wed 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Wed 29 Sep
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
Thu 30 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Fet 3
Aursmoen kunstgress
Sun 3 Oct
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Wed 6 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen kunstgress
Mon 11 Oct
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
Aursmoen kunstgress
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Wed 20 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 28 Jul
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 21 Jul
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 14 Jul
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 7 Jul
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 30 Jun
kl 20:00 - 22:00
Treningskamp AFSK A-Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Sun 30 May
kl 18:00 - 20:00
G16 Treningskamp
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 26 May
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 19 May
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Thu 13 May
kl 12:00 - 13:30
Trening G16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 12 May
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Sun 9 May
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru G16 - Aurskog-Høland G16
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sun 9 May
kl 18:00 - 20:30
Treningskamp AFSK G-16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Sun 11 Apr
kl 18:00 - 20:00
Treningskamp G16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Sun 14 Mar
kl 18:30 - 20:30
Treningskamp G16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 10 Mar
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Sun 14 Feb
kl 18:30 - 20:30
Treningskamp G16
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 20:00 - 21:30
A-Lag Trening
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 20:00 - 21:30
Sørumsand
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline