Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Aurskog/Finstadbru Sportsklubb

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Fre 17 Jan 2020
kl 18:00 - 17:30
AFSK innecup 2020
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41 AFSK fotball
Påmeldingsfrist: 12. Jan 2020
AFSK INNECUP2020Aurskog-Finstadbru SK, har med…
Fre 17 Jan 2020
kl 19:00 - 18:30
AFSK innecup 2020
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurveien 41 AFSK fotball
Påmeldingsfrist: 9. Jan 2020
AFSK INNECUP2020Aurskog-Finstadbru SK, har med…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 9
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 9 (f.…   Les mer  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 10
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 10 (f.…   Les mer  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 10
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 10 (f.…   Les mer  
Lør 9 Nov
kl 10:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 9
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 9 (f.…   Les mer  
Fre 8 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 11 (f. 2008)Fredag 8.…   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 7
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 7 (f.…   Les mer  
Søn 3 Nov
kl 09:00 - 21:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 7
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 7 (f.…   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 8
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 8 (f.…   Les mer  
Lør 2 Nov
kl 09:00 - 22:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 8
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 8 (f.…   Les mer  
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 12 (f. 2007)Fredag 1.…   Les mer  
Fre 1 Nov
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 11
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 11 (f. 2008)Fredag 1.…   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Gutter 6 (f.…   Les mer  
Lør 26 Okt
kl 09:00 - 19:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Jenter 6
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41
Påmelding for Jenter 6 (f.…   Les mer  
Fre 25 Okt
kl 18:00 - 23:00
Aurskog Sparebank Cup 2019 - Gutter 12
Aurskog/Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball
Påmelding for Gutter 12 (f. 2007)Fredag 25.…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 17:15 - 18:29
Aurskog/Finstadbru Høst - Ullensaker/Kisa Høst
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 21:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 13 Okt
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand J15
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør 12 Okt
kl 13:00 - 14:44
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2 +
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 10 Okt
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Dal 2
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Ons 9 Okt
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Høst - Bjerke 2 Høst
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 17:15 - 18:29
Aurskog/Finstadbru Høst - Fet Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Ullensaker/Kisa Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Høland + Høst
  Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 7er Høst - Skedsmo 2 7er Høst
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 7 Okt
kl 17:45 - 18:39
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Lillestrøm Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Søn 6 Okt
kl 15:00 - 16:24
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Lør 5 Okt
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir 1 Okt
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 26 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Søndre Høland Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor 26 Sep
kl 17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru 2 Høst - Lørenskog 6 Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Ullensaker/Kisa Hvit Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Ytre Rælingen Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 22:14
Aurskog/Finstadbru - Sørum
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru Høst - Enebakk Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Søndre Høland Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Frogner Blå Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Fenstad FK Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Lillestrøm Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 15:00 - 16:04
Aurskog/Finstadbru Høst - Hvam Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 13:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Lørenskog Rød
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru 2 7er Høst - Frogner 2 7er Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor 19 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Høst - Fenstad FK Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Bjerke 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Sørumsand Hvit Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru Høst - Frogner Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Skjetten Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Aurskog/Finstadbru
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Hakadal Blå Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:15 - 18:29
Aurskog/Finstadbru Høst - Raumnes & Årnes 2 Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:00 - 18:24
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Frogner
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Lør 14 Sep
kl 12:00 - 13:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Lørenskog Hvit Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Sand Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor 12 Sep
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru Høst - Lørenskog Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Setskog Gul Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 18:45 - 19:49
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Fjellhamar Rød Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 Høst - Gjelleråsen Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 11 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Lørenskog Svart Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Sort Høst - Skedsmo Grå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3 *
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru Høst - Sand Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 7er Høst - Gjerdrum 2 7er Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Gjerdrum Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 10 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Hurdal Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Skedsmo Blå Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Høst - Skedsmo Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Skjetten Svart Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Lør 7 Sep
kl 12:00 - 13:24
Aurskog/Finstadbru - Lørenskog
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 4 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2 J15
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Eidsvold IF Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:45 - 19:59
Aurskog/Finstadbru - Sand
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Høland Blå Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 3 Sep
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Kløfta Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Gjerdrum
  Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Fet
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Søn 1 Sep
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru Høst - Bjørkelangen 2 Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 13:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Hurdal Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 2 7er Høst - Ullensaker/Kisa 7er Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Løvenstad Blå Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Enebakk Grønn Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Fet Hvit Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 Høst - Fjellhamar 2 Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru Høst - Bjerke Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Kløfta Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Leirsund
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Gjelleråsen Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Sort Høst - Raumnes & Årnes Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Rælingen Rød Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Høland Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Gjelleråsen Gul Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru Høst - Nittedal 2 Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Dalen Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Setskog Gul Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Lør 24 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Dalen 7er
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 21 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Ytre Rælingen Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru Høst - Nittedal Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Frogner Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Gjerdrum
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tir 20 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Kløfta Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 9er
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Eidsvold IF
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Søn 18 Aug
kl 11:00 - 12:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør 17 Aug
kl 14:00 - 15:24
Aurskog/Finstadbru 2 + - Raumnes & Årnes 9er
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Lør 17 Aug
kl 14:00 - 15:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Dal Hvit Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tor 15 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Blå Høst - Aurskog/Finstadbru Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 2 7er Høst - Funnefoss/Vormsund 7er Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru Høst - Bøn + Høst
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Ons 14 Aug
kl 17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Lillestrøm Rød Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 19:30 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Hauerseter
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 19:15 - 20:19
Aurskog/Finstadbru Grønn Høst - Lørenskog Rød Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Feiring Blå Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru Høst - Frogner 3 Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Blaker Rød Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort Høst - Kløfta Gul Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Bjerke 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit Høst - Bjørkelangen Hvit Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 Høst - Enebakk 2 Høst
  Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Høst - Kløfta 2 Høst
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Man 12 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød Høst - Bjørkelangen Rød Høst
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tor 8 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 7 Aug
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tir 6 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Nittedal 2
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Man 5 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru 2 9er - Lørenskog 2
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Man 24 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 7er - Nittedal 2
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Sørumsand
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tor 20 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Sørum
  Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Nittedal 2
  Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Eidsvold IF
  Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Ons 19 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Sort - Varpe Blå
  Aursmoen mini kg
  Les mer  
Man 17 Jun
kl 18:00 - 19:14
Aurskog/Finstadbru - Hakadal
  Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Lør 15 Jun
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Ullensaker/Kisa
  Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline