Dato Navn
Thu 29 Jul
kl 15:00 - 15:55
HELLE LØCHEN KNUTSEN - DAME KLIPP fra
Thu 29 Jul
kl 15:00 - 15:45
Monica Molvig - KLIPP M/F�N fra
Thu 29 Jul
kl 15:30 - 16:15
ERNA DAVIDSEN - FØN
Thu 29 Jul
kl 16:00 - 16:30
Adrian Fjelking Døvle - BARN KLIPP (0-5 �R)
Gutte klipp
Thu 29 Jul
kl 16:00 - 16:55
DAME - DAME KLIPP fra
Thu 29 Jul
kl 16:15 - 16:35
Christian Borchgrevink - MASKIN KLIPP fra
Thu 29 Jul
kl 16:30 - 17:00
Sander Weidemann - HERRE KLIPP fra
Thu 29 Jul
kl 16:45 - 17:25
Berit Olsen - DAME KLIPP fra
Thu 29 Jul
kl 17:30 - 18:00
Amandus - HERRE KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 09:00 - 09:55
RITA KRANSTAD - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 09:00 - 09:30
Kårstein Eidem Løvaas - HERRE KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 09:30 - 10:00
SVERRE GLOMSTEIN - HERRE KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 30 Jul
kl 10:00 - 10:45
Jeanette Dybwad - FARGE small
Fri 30 Jul
kl 10:00 - 10:30
Lasse Olsen - HERRE KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 10:15 - 10:55
TOVE S JØRGENSEN - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 30 Jul
kl 10:30 - 11:25
Anita Olafsen - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 10:45 - 10:55
Signy Andersen - LUGG
Fri 30 Jul
kl 10:55 - 12:15
Jeanette Dybwad - FARGE small del 2
Fri 30 Jul
kl 11:00 - 11:55
INGVILD WÆRNERSEN - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 11:00 - 12:15
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Fri 30 Jul
kl 11:30 - 12:00
ANNE MARIE LARSEN - FØN
Fri 30 Jul
kl 12:00 - 12:30
GRETHE JACOBSEN - FØN
Fri 30 Jul
kl 12:00 - 12:30
Siri Leborg - VASK fra
Fri 30 Jul
kl 12:15 - 12:55
Trine Langemyr - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 12:30 - 13:40
BITTE BJØNNESS - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 12:30 - 13:15
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA
Fri 30 Jul
kl 12:30 - 13:25
Inger Aarø Andersen - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Fri 30 Jul
kl 13:25 - 13:45
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA del 2
Fri 30 Jul
kl 13:30 - 14:00
JEANETT HØYORD - BARN KLIPP (0-5 ÅR)
Fri 30 Jul
kl 13:45 - 16:00
EVA FLENNING GARNER - KLIPP M/LEGG fra
Fri 30 Jul
kl 13:45 - 14:30
GRO ØYEA - MINICOLERASJON FRA
Fri 30 Jul
kl 14:00 - 14:55
ELI HEGNAR - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 14:00 - 14:55
UNN KRISTIN LARSEN - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 14:40 - 15:15
GRO ØYEA - MINICOLERASJON FRA del 2
Fri 30 Jul
kl 15:00 - 16:00
NINA POULSSON - VASK LEGG fra
Fri 30 Jul
kl 15:00 - 15:55
Jorun Flaatten - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 15:15 - 15:55
GRO ØYEA - DAME KLIPP fra
Fri 30 Jul
kl 16:00 - 17:00
VIBEKE GUNDERSEN - FARGE small
Fri 30 Jul
kl 16:00 - 17:00
BJØRG ENGER JOHANNESEN - FARGE MEDIUM FRA
Fri 30 Jul
kl 16:55 - 17:15
VIBEKE GUNDERSEN - FARGE small del 2
Fri 30 Jul
kl 16:55 - 17:15
BJØRG ENGER JOHANNESEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Fri 30 Jul
kl 17:15 - 17:55
BJØRG ENGER JOHANNESEN - DAME KLIPP fra
Sat 31 Jul
kl 09:00 - 09:45
Ingrid Cimber - KLIPP M/FØN fra
Sat 31 Jul
kl 09:00 - 11:00
Heidi Oltmanns - OPPSETTING PR TIME
Sat 31 Jul
kl 09:45 - 10:30
Ingrid Cimber - WELLAPERM U\KLIPP fra
Sat 31 Jul
kl 10:35 - 11:35
Ingrid Cimber - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Sat 31 Jul
kl 11:15 - 12:00
Elisabeth - BARN KLIPP (0-5 �R)
Jente 3,5 r
Sat 31 Jul
kl 11:45 - 12:15
JYTTE LARSEN - FØN
Sat 31 Jul
kl 12:00 - 12:30
BØRGE BREVIK - HERRE KLIPP fra
Sat 31 Jul
kl 12:15 - 13:00
MERETE BELLSUND - FARGE MEDIUM FRA
Sat 31 Jul
kl 12:30 - 13:15
BØRGE BREVIK - GUTTEKLIPP 6-10 år
Sat 31 Jul
kl 13:10 - 14:00
MERETE BELLSUND - FARGE MEDIUM FRA del 2
Sat 31 Jul
kl 13:15 - 14:00
Liv-Irene KARLSEN - FARGE small
Jeg skal i utgangspunktet farge ettervekst, men…
Sat 31 Jul
kl 14:00 - 15:00
ANNE MARIE PEDERSEN - FØN
Sat 31 Jul
kl 14:10 - 14:30
Liv-Irene KARLSEN - FARGE small del 2
Jeg skal i utgangspunktet farge ettervekst, men…
Sat 31 Jul
kl 14:30 - 15:55
Liv-Irene KARLSEN - DAME KLIPP fra
Jeg skal i utgangspunktet farge ettervekst, men…
Mon 2 Aug
kl 09:00 - 09:55
UNNI HEIEN - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 09:00 - 09:55
Ritva Sinikka Nylenna - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 10:00 - 11:00
ANNE MARIE HARALDSEN - FARGE MEDIUM FRA
Mon 2 Aug
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE LARGE FRA
Mon 2 Aug
kl 10:00 - 10:55
Kari Skogheim Walle - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 10:55 - 11:15
ANNE MARIE HARALDSEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 2 Aug
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE LARGE FRA del 2
Mon 2 Aug
kl 11:00 - 11:40
OLIVIA SMEDSRUD - JENTE KLIPP (6-10 ÅR
Mon 2 Aug
kl 11:15 - 13:00
Anne Grethe Randbye - KLIPP M/FØN fra
Mon 2 Aug
kl 11:15 - 12:10
ANNE MARIE HARALDSEN - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 11:45 - 12:25
ASTRID HEINNER - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 12:15 - 13:10
Gunnar Krogholm - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 12:30 - 13:10
REIDUN PEDERSEN - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 13:00 - 14:30
ANNE EIDE - STRIPER
Mon 2 Aug
kl 13:10 - 13:55
REIDUN PEDERSEN - WELLAPERM U\KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 13:15 - 14:15
SOLFRID BRATTELI - KLIPP M/FØN fra
Mon 2 Aug
kl 14:00 - 14:30
REIDUN PEDERSEN - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Mon 2 Aug
kl 14:15 - 14:55
INGER REIERSTAD - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 14:30 - 15:15
Tina Mogensen - WELLAPERM U\KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 14:30 - 15:10
ANNE EIDE - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 15:00 - 15:55
Birgitte - DAME KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 15:10 - 15:25
ANNE EIDE - WELLA KUR ETTER BEHAN
Mon 2 Aug
kl 15:20 - 16:05
Tina Mogensen - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Mon 2 Aug
kl 15:30 - 16:00
Tore Berg - HERRE KLIPP fra
Mon 2 Aug
kl 16:00 - 18:00
Charlotte Kjellevand - STRIPER
Masse striper - blond look
Tue 3 Aug
kl 09:00 - 10:00
Drop-in - VASK fra
Tue 3 Aug
kl 10:00 - 11:00
BRITT SØRSDAHL - FARGE MEDIUM FRA
Tue 3 Aug
kl 10:00 - 10:40
TORIL SKOBBA - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 10:55 - 11:15
BRITT SØRSDAHL - FARGE MEDIUM FRA del 2
Tue 3 Aug
kl 11:15 - 11:55
BRITT SØRSDAHL - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 12:00 - 12:40
Erna Nordby Pedersen - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 12:00 - 13:15
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 3 Aug
kl 12:40 - 12:55
Erna Nordby Pedersen - BRYN FARGE
Tue 3 Aug
kl 12:55 - 13:10
Erna Nordby Pedersen - BRYN NAPPING
Tue 3 Aug
kl 13:15 - 14:00
Asbjørn Bækkevold - HERRE KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 13:15 - 13:55
BJØRG OPPEGÅRD - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 14:00 - 14:40
Victoria Johnsen - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 14:00 - 14:55
Frøydis Jacobsen - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 14:45 - 15:40
MAYBRIT LORENSEN - DAME KLIPP fra
Tue 3 Aug
kl 15:00 - 15:45
ÅSE STRØM - KLIPP M/FØN fra
Wed 4 Aug
kl 10:00 - 11:30
janette nerlinger - STRIPER I FOLIE fra
Wed 4 Aug
kl 10:15 - 10:55
Anette Blix - DAME KLIPP fra
Wed 4 Aug
kl 11:00 - 12:00
ODDVEIG HELLEBUST - FARGE MEDIUM FRA
Wed 4 Aug
kl 11:25 - 12:00
janette nerlinger - STRIPER I FOLIE fra del 2
Wed 4 Aug
kl 11:55 - 12:15
ODDVEIG HELLEBUST - FARGE MEDIUM FRA del 2
Wed 4 Aug
kl 12:00 - 13:40
janette nerlinger - DAME KLIPP fra
Wed 4 Aug
kl 12:15 - 14:40
ODDVEIG HELLEBUST - DAME KLIPP fra
Wed 4 Aug
kl 16:00 - 18:00
Linda Mathisen - STRIPER
Thu 5 Aug
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 5 Aug
kl 14:00 - 15:30
brita moen - VASK LEGG fra
Fri 6 Aug
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 6 Aug
kl 10:00 - 11:30
Britt Varpe - STRIPER
Fri 6 Aug
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 6 Aug
kl 10:45 - 11:05
HARIETT LARSEN - TØRK fra
Fri 6 Aug
kl 11:05 - 11:20
HARIETT LARSEN - VASK fra
Fri 6 Aug
kl 11:30 - 12:10
Britt Varpe - DAME KLIPP fra
Fri 6 Aug
kl 12:00 - 12:30
Siri Leborg - VASK fra
Fri 6 Aug
kl 13:00 - 13:45
Ingunn Hoff - FØN
Fri 6 Aug
kl 13:45 - 14:00
Drop-in - BRYN FARGE
Fri 6 Aug
kl 16:30 - 17:00
ELI SÆLEN - FØN
Fri 6 Aug
kl 17:00 - 17:45
ELI SÆLEN - BRYN FARGE
Sat 7 Aug
kl 11:00 - 12:15
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
Mon 9 Aug
kl 09:00 - 09:15
SELGER - VASK fra
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 10:45
Tone Danielsen - FARGE small
Mon 9 Aug
kl 10:00 - 11:00
Margareth Fauske - KLIPP M/FØN fra
Mon 9 Aug
kl 10:55 - 11:15
Tone Danielsen - FARGE small del 2
Mon 9 Aug
kl 11:15 - 11:55
Tone Danielsen - DAME KLIPP fra
Mon 9 Aug
kl 12:00 - 12:45
Anne Jacobsen - FARGE MEDIUM FRA
Mon 9 Aug
kl 12:55 - 13:15
Anne Jacobsen - FARGE MEDIUM FRA del 2
Mon 9 Aug
kl 13:15 - 13:55
Anne Jacobsen - DAME KLIPP fra
Mon 9 Aug
kl 13:55 - 14:10
Anne Jacobsen - BRYN FARGE
Mon 9 Aug
kl 14:10 - 14:25
Anne Jacobsen - BRYN NAPPING
Mon 9 Aug
kl 15:30 - 16:00
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small
Farge ettervekst og stusse lengder.
Mon 9 Aug
kl 16:25 - 16:45
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small del 2
Farge ettervekst og stusse lengder.
Mon 9 Aug
kl 16:45 - 17:25
Berit Marthe Gustavsen - DAME KLIPP fra
Farge ettervekst og stusse lengder.
Tue 10 Aug
kl 09:00 - 09:15
SELGER - VASK fra
Tue 10 Aug
kl 10:00 - 11:00
Anne Randi Hasle - FARGE small
Tue 10 Aug
kl 10:00 - 10:45
Grethe Gran - KLIPP M/LEGG fra
Tue 10 Aug
kl 10:45 - 11:30
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra
Tue 10 Aug
kl 10:55 - 11:15
Anne Randi Hasle - FARGE small del 2
Tue 10 Aug
kl 11:15 - 11:55
Anne Randi Hasle - DAME KLIPP fra
Tue 10 Aug
kl 11:35 - 12:20
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Wed 11 Aug
kl 10:00 - 10:55
Jeanette Dybwad - DAME KLIPP fra
Wed 11 Aug
kl 14:30 - 15:10
HELEN THINGELSTAD - DAME KLIPP fra
Wed 11 Aug
kl 15:10 - 15:25
HELEN THINGELSTAD - KUR M/MASSASJE
Wed 11 Aug
kl 15:30 - 16:10
INGER JOHANNE TAKVAM - DAME KLIPP fra
Thu 12 Aug
kl 10:00 - 10:45
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 12 Aug
kl 11:00 - 11:40
ELSE GRAM - DAME KLIPP fra
Thu 12 Aug
kl 13:00 - 13:30
KJERSTI ELSET - FARGE GLOSS LARGE FRA
Thu 12 Aug
kl 13:30 - 14:55
KJERSTI ELSET - DAME KLIPP fra
Thu 12 Aug
kl 16:00 - 16:45
KRISTIN ANDERSEN - FARGE small
Thu 12 Aug
kl 16:55 - 17:15
KRISTIN ANDERSEN - FARGE small del 2
Thu 12 Aug
kl 17:00 - 17:30
Conrad Prestbøen - HERRE KLIPP fra
Thu 12 Aug
kl 17:15 - 17:55
KRISTIN ANDERSEN - DAME KLIPP fra
Fri 13 Aug
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 13 Aug
kl 10:00 - 10:45
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small
Fri 13 Aug
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 13 Aug
kl 10:45 - 11:05
HARIETT LARSEN - TØRK fra
Fri 13 Aug
kl 10:55 - 11:15
ANNE MARGRETH SOLBERG - FARGE small del 2
Fri 13 Aug
kl 11:05 - 11:20
HARIETT LARSEN - VASK fra
Fri 13 Aug
kl 11:15 - 11:55
ANNE MARGRETH SOLBERG - DAME KLIPP fra
Fri 13 Aug
kl 11:55 - 12:15
ANNE MARGRETH SOLBERG - LITEN KLIPP(KRANS) NAKKE fra
Fri 13 Aug
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 12:00
ELISABETH TORNES - FØN
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 12:00
ELISABETH TORNES - FØN
Tue 17 Aug
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 17 Aug
kl 11:00 - 11:55
ANNE HEGNA GEORGSEN - DAME KLIPP fra
Tue 17 Aug
kl 15:00 - 16:30
HELLE LØCHEN KNUTSEN - LYS FARGE FRA
Tue 17 Aug
kl 16:00 - 16:30
Line Margrethe Rasmussen - FARGE small
Tue 17 Aug
kl 16:15 - 16:40
HELLE LØCHEN KNUTSEN - LYS FARGE FRA del 2
Tue 17 Aug
kl 16:55 - 17:15
Line Margrethe Rasmussen - FARGE small del 2
Tue 17 Aug
kl 17:15 - 17:55
Line Margrethe Rasmussen - DAME KLIPP fra
Wed 18 Aug
kl 16:00 - 17:30
HELEN LINDHJEM - STRIPER
Wed 18 Aug
kl 17:30 - 18:10
HELEN LINDHJEM - DAME KLIPP fra
Thu 19 Aug
kl 10:00 - 10:45
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 19 Aug
kl 10:00 - 11:30
INGUNN Jacobsen - STRIPER
Thu 19 Aug
kl 11:30 - 12:55
INGUNN Jacobsen - DAME KLIPP fra
Fri 20 Aug
kl 10:00 - 10:55
HJØRDIS SMEDBAKKEN - DAME KLIPP fra
Fri 20 Aug
kl 10:00 - 10:20
RAGNHILD KNUDSEN - TØRK fra
Fri 20 Aug
kl 10:20 - 10:35
RAGNHILD KNUDSEN - VASK fra
Fri 20 Aug
kl 11:00 - 11:20
HARIETT LARSEN - TØRK fra
Fri 20 Aug
kl 11:20 - 11:35
HARIETT LARSEN - VASK fra
Fri 20 Aug
kl 13:00 - 14:00
Ingunn Hoff - FØN
Fri 20 Aug
kl 14:45 - 15:25
Randi Aune - DAME KLIPP fra
Fri 20 Aug
kl 15:25 - 16:55
Randi Aune - STRIPER
Fri 20 Aug
kl 16:00 - 18:30
Marte linjem - STRIPER
Mon 23 Aug
kl 10:00 - 10:40
MONA ERIKSEN - DAME KLIPP fra
Mon 23 Aug
kl 14:00 - 15:00
ANN MARI AAS - FARGE small
Mon 23 Aug
kl 14:55 - 15:15
ANN MARI AAS - FARGE small del 2
Mon 23 Aug
kl 15:15 - 15:55
ANN MARI AAS - DAME KLIPP fra
Tue 24 Aug
kl 10:00 - 11:00
Grethe Gran - VASK LEGG fra
Tue 24 Aug
kl 14:00 - 14:40
MARIE KRISTINE RINGEN - DAME KLIPP fra
Tue 24 Aug
kl 14:40 - 15:25
MARIE KRISTINE RINGEN - WELLAPERM U\KLIPP fra
Tue 24 Aug
kl 15:30 - 16:00
MARIE KRISTINE RINGEN - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Wed 25 Aug
kl 09:30 - 10:30
Elin Rodlie - FARGE LARGE FRA
Wed 25 Aug
kl 10:00 - 10:40
selger redken - DAME KLIPP fra
Wed 25 Aug
kl 10:25 - 10:45
Elin Rodlie - FARGE LARGE FRA del 2
Wed 25 Aug
kl 10:45 - 11:25
Elin Rodlie - DAME KLIPP fra
Thu 26 Aug
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
Thu 26 Aug
kl 11:00 - 11:45
Jeanette Dybwad - FARGE small
Thu 26 Aug
kl 11:00 - 11:45
TRINE FOSSE - FARGE MEDIUM FRA
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 11 Feb
kl 13:30 - 14:00
Tor Stokness - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 13:15 - 14:25
SELGER - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 13:00 - 13:40
HEDVIG VINGHØG - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 13:00 - 13:55
Kari Larsgård - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 12:30 - 13:10
MONA JOHANSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 12:00 - 13:00
Solfrid Bratteli - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 12:00 - 12:55
kari joukoff - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 11:45 - 12:40
åse grønnslett - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 11:25 - 12:00
Vita Gustavsen - TØRK ETTER FARGE FRA
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 11:15 - 11:25
Vita Gustavsen - LUGG
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 11:00 - 12:30
MONA JOHANSEN - STRIPER
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 10:55 - 11:15
Vita Gustavsen - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 10:00 - 11:00
Vita Gustavsen - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 09:45 - 09:55
INGVILD HJELSET - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 09:25 - 09:45
INGVILD HJELSET - FARGE small del 2
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 08:30 - 09:30
INGVILD HJELSET - FARGE small
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 17:15 - 17:55
KAIA RUUD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:55 - 17:15
KAIA RUUD - FARGE small del 2
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:15 - 16:45
Svend - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 16:00 - 17:00
KAIA RUUD - FARGE small
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 13:15 - 14:30
UNNI SØRSDAL - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 13:00 - 13:45
BJØRG JOHNSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 13:00 - 13:55
Ragnhild Kvisle - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 13:00 - 13:55
INGER BEKKELI - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:55 - 13:15
UNNI SØRSDAL - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:00 - 12:45
UNNI SØRSDAL - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:00 - 12:45
VERA DAHL - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:00 - 12:55
VERA DAHL - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 12:00 - 12:40
VERA DAHL - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 10:30 - 11:45
HANNE STUBBHAUG - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 10:00 - 10:55
KRISTIN ØYGARD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 09:30 - 10:00
PER EINAR BÅRDE - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 09:00 - 09:40
GRETHE LAURITSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 09:00 - 10:30
HANNE STUBBHAUG - STRIPER
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:15 - 17:00
August - BARN KLIPP (0-5 �R)
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 16:00 - 18:00
Anne Marthe Lindhjem - STRIPER
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:45 - 16:15
RITWA - BRYN FARGE
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:30 - 16:00
tine hansen - HULL I ØRENE
Eline 6 år hull i ørene + 1 hull til moren   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:15 - 15:55
Eva Beckstrøm - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:00 - 15:55
Laila Rygh - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 15:00 - 15:45
RITWA - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 14:15 - 15:00
tor stiansen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 14:00 - 14:55
BENTE VOLD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 14:00 - 14:55
Aud Sissel Solum - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 13:45 - 14:25
KIRSTI NÆSS - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 13:45 - 15:15
Eva Beckstrøm - STRIPER
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 13:30 - 14:10
KIRSTEN HOLLTERØD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 13:25 - 13:45
KIRSTI NÆSS - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:45 - 13:55
Gunn Randi Pedersen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:30 - 13:30
KIRSTI NÆSS - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:15 - 12:55
j-berit@online.no - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:00 - 12:40
LOTTE HANSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:00 - 13:30
KIRSTEN HOLLTERØD - STRIPER
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:55 - 12:15
j-berit@online.no - FARGE small del 2
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:55 - 12:40
ådel sjøgren - KUR REDKEN
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:35 - 12:05
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:00 - 12:00
j-berit@online.no - FARGE small
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:00 - 11:55
LAILA VIKØREN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:00 - 11:55
RIGMOR PETTERSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 11:00 - 11:55
ådel sjøgren - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:45 - 11:30
Grethe Gran - WELLAPERM U\KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:30 - 11:00
Siri Leborg - BRYN NAPPING
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:30 - 11:00
WILLY JACOBSEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:15 - 10:30
Siri Leborg - BRYN FARGE
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:00 - 10:15
Siri Leborg - VASK fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 10:00 - 10:45
Grethe Gran - KLIPP M/LEGG fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 09:55 - 10:45
Jeanette Dybwad - FARGE small del 2
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 09:30 - 10:10
INGER LISE SJUE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 09:00 - 09:45
Jeanette Dybwad - FARGE small
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 16:30 - 17:25
IRENE SUNDBY - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 16:00 - 16:45
TOVE HØGEBØL - FØN
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 15:15 - 15:55
ANN MARI AAS - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 15:00 - 16:30
IRENE SUNDBY - STRIPER
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 14:55 - 15:15
ANN MARI AAS - FARGE small del 2
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 14:00 - 14:55
ANNE LISE NILSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 14:00 - 14:45
ANN MARI AAS - FARGE small
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 13:45 - 14:55
LENE LOFSTAD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 13:15 - 13:55
Vigdis Kamfjord - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 13:00 - 13:45
Peik - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 13:00 - 14:00
Karen Davidsen - KLIPP M/F�N fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:55 - 13:15
Vigdis Kamfjord - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:30 - 13:00
ELIA BØEHN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:30 - 13:30
GUDRUN AXELSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:00 - 13:00
REIDUN GJERSØE - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:00 - 13:00
Vigdis Kamfjord - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 11:30 - 12:10
Kari Bakkeplass - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 11:15 - 12:25
Anne Grethe Randbye - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 11:15 - 11:45
ove ness - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 11:00 - 11:40
KARI BAKKE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 10:55 - 11:15
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 10:00 - 11:30
Kari Bakkeplass - STRIPER
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 10:00 - 10:45
Anne Grethe Randbye - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 09:45 - 10:15
SVEIN ANDREASEN - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 15:00 - 15:30
Jon Fjell - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 14:30 - 15:00
Eivind Skeie - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 14:15 - 15:00
Nina Poulsson - FØN
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 13:55 - 14:15
Nina Poulsson - FARGE small del 2
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 13:30 - 14:15
Karoline Haukvik - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 13:00 - 14:00
Nina Poulsson - FARGE small
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:45 - 13:05
Dima Demidov - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:00 - 12:40
Eva Meyer - datter på 12 år - DAME KLIPP fra
Bare stuss på langt hår 😊   Les mer  
Sat 6 Feb
kl 12:00 - 12:30
Lars Audun Granly - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 11:30 - 11:50
Christian Borchgrevink - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 11:00 - 11:30
Nikolai Hellberg Hagen - GUTTEKLIPP 6-10 �r
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:45 - 11:40
Kristine Hjerpbakk - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 10:00 - 10:30
ragnar thon - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Sat 6 Feb
kl 09:30 - 10:00
Jørn Buaas - HERRE KLIPP fra
Herreklipp   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 17:20 - 18:05
Linda aas - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 16:30 - 17:15
Linda aas - WELLAPERM U\KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 16:15 - 16:55
KRISTIN HAGEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 16:00 - 16:30
Henning Christiansen - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 15:55 - 16:15
KRISTIN HAGEN - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 15:15 - 15:55
Frøydis Jacobsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 15:00 - 16:15
KRISTIN HAGEN - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 14:00 - 15:15
VESLA FJELD-NILSEN - VASK LEGG fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 13:45 - 14:25
CARHRINE WESTGAARD - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 13:00 - 13:55
lisbet hasstad - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 12:15 - 12:55
Grete Gjerp - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 12:00 - 13:30
SIRI LEBORG - VASK fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 11:55 - 12:15
Grete Gjerp - FARGE small del 2
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 11:00 - 13:10
ANNE GRO PANDE - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 11:00 - 12:00
LAILA PEDERSEN - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 11:00 - 12:00
Grete Gjerp - FARGE small
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 11:00 - 11:30
JON PANDE - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 10:00 - 10:45
SIGRID HEGGRISE - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 16:55 - 18:00
KRISTIN ANDERSEN - FARGE small del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 16:45 - 17:30
Simen Tveten - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 16:00 - 16:45
KRISTIN ANDERSEN - FARGE small
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 16:00 - 16:30
LINN LØVLIEN - BARN KLIPP (0-5 ÅR)
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 15:30 - 16:00
Ellen Haga - HERRE KLIPP fra
Ulrik, 15 år,Down syndrom, har klipt seg på…   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 15:15 - 15:55
Lisbeth Notland - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 15:15 - 16:30
EVA FLENNING GARNER - KLIPP M/LEGG fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:55 - 15:15
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:55 - 15:15
Lisbeth Notland - FARGE small del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:45 - 15:55
Kari - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:15 - 14:55
TOYA MIKALSEN - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:00 - 14:45
EVA FLENNING GARNER - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:00 - 15:00
ANN-BETT RYGG - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 14:00 - 15:00
Lisbeth Notland - FARGE small
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 13:15 - 13:55
Berit Marthe Gustavsen - DAME KLIPP fra
Farge ettervekst   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 13:15 - 14:10
eva lian - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 13:00 - 13:55
LAILA KRYGER - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 13:00 - 14:45
astrid reiremo - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:55 - 13:15
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small del 2
Farge ettervekst   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:55 - 13:15
eva lian - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:30 - 13:45
Madelene Norbeck Stock - WELLAPERM U\KLIPP fra del 2
Jeg har langt hår som jeg ønsker å donere bort,…   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:00 - 13:15
Berit Marthe Gustavsen - FARGE small
Farge ettervekst   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:00 - 12:55
Berit Olsen - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:00 - 13:00
eva lian - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 11:40 - 12:25
Madelene Norbeck Stock - WELLAPERM U\KLIPP fra
Jeg har langt hår som jeg ønsker å donere bort,…   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 11:30 - 11:50
JAN KRISTIAN AMUNDSEN - MASKIN KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 11:15 - 11:55
BRIT SØSDAL - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 11:00 - 12:00
BJØRG EIDE - KLIPP M/FØN fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 11:00 - 11:40
Madelene Norbeck Stock - DAME KLIPP fra
Jeg har langt hår som jeg ønsker å donere bort,…   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:55 - 11:15
BRIT SØSDAL - FARGE MEDIUM FRA del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:40 - 12:40
Betzy Fløttre - STRIPER
Samme som før   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:25 - 11:00
KRISTIN NESSET - STRIPER I FOLIE fra del 2
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:00 - 11:00
SYNØVE SMEDSRUD - VASK OG FØN LAGT\TYKKT fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:00 - 11:00
BRIT SØSDAL - FARGE MEDIUM FRA
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 10:00 - 10:40
Betzy Fløttre - DAME KLIPP fra
Samme som før   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 09:00 - 09:30
Ulv Behrens - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Thu 4 Feb
kl 09:00 - 11:15
KRISTIN NESSET - STRIPER I FOLIE fra
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 17:30 - 17:55
Helene Wetting - LUGG
Ønsker striper og klipp av lugg, muligens stuss…   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 16:00 - 17:30
Helene Wetting - STRIPER
Ønsker striper og klipp av lugg, muligens stuss…   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 15:30 - 16:00
CATO HAUGLAND - GUTTEKLIPP 6-10 år
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 15:00 - 15:55
LISS SØRLI - DAME KLIPP fra
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 15:00 - 15:30
Joakim Sørhaug - HERRE KLIPP fra
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 15:00 - 15:30
CATO HAUGLAND - HERRE KLIPP fra